top of page

יום ו׳, 03 ביולי

|

Zoom Conference

לגדל צמחי בית בהצלחה: מחזור תחילת יולי

קורס אונליין במחיר פוסט קורונה! שני מפגשים בני שעה וחצי בימי שישי בבוקר, ה-3 וה-10 ביולי 2020

הרישום נסגר
אירועים אחרים
לגדל צמחי בית בהצלחה: מחזור תחילת יולי
לגדל צמחי בית בהצלחה: מחזור תחילת יולי

זמן ומיקום

03 ביולי 2020, 9:30 – 10 ביולי 2020, 11:00

Zoom Conference

פרטי האירוע

בית עם צמחים שופעים וירוקים הם עדות ניצחת לכך שמישהו משקיע ואכפת לו. אבל אם עד היום צמחים לא לבלבו אצלכם לאורך זמן, זה לא אומר שלא אכפת לכם, אלא, שהצמחים כנראה לא התאימו לכם ולתנאים בביתכם. איך בכל זאת נכניס צמחים לתוך חיינו, באופן שיתאים לתנאי הבית, לאורח החיים ולחזון העיצובי שלנו? ואיך נטפל בהם בנוחות ובקלות לאורך זמן, ונאפשר להם לא רק לשרוד אלא גם לשגשג?

בקורס תקבלו את כל הכלים שצריך כדיי להתחיל לגדל צמחים בתוך הבית ובמרפסת, או להרחיב את קהילת הצמחים שכבר יש לכם, לטפל בהם נכון ולחסוך בכסף וזמן יקר.

הפורמט

הקורס יתקיים בתוכנת "זום" בקבוצה קטנה, במשך שני מפגשים בני שעה וחצי כל אחד, בימי שישי ה-3 ביולי וה-10 ביולי, בשעות 9:30 עד 11:00.

מחוץ למפגשים, תקבלו דף עבודה מפורט שיאפשר לכם ליישם את החומר ולהבין את החלל שיש לכם, תוכלו להתייעץ עליו ולקבל משוב 

המפגשים יכללו למידה תאורטית, הדגמות והתנסות בבית עם הצמחים שיש לכם או שתקנו בעקבות המפגש הראשון - ראו מטה את פירוט הנושאים.

בונוס: ייעוץ אישי

הנרשמים לקורס זכאים לרכוש חצי שעת ייעוץ אישית אונליין במחיר מוזל מאוד!

את שיחת הייעוץ מומלץ לממש כהמשך לקורס. נעבור יחד על תוכנית הצמחים לביתכם בעקבות מה שלמדתם בקורס, נדייק אותה, תקבלו המלצות אישיות כיצד ליישם אותה. לחלופין אפשר לנצל את שיחת הייעוץ לכל נושא - אבחון הצמחים בביתכם, הדרכה אישית בנושאים מתקדמים וכל נושא המעניין אתכם.

לרכישה בחרו בכרטיס "קורס אונליין וייעוץ אישי" בעלות 145 ש"ח יחד.

כרטיס מתנה

אם אתם קונים את הקורס או קורס+ייעוץ במתנה, תתבקשו לציין בטופס ההרשמה גם את פרטיכם וגם את פרטי מקבל\ת המתנה.

מייל אישור ההרשמה יגיע אליך. מייל ההכנה בימים שלפני הקורס יגיע ישירות אל מקבל\ת המתנה, עם הקישור לזום וכל הפרטים.

נושאי הקורס

בשני המפגשים נפצח את הנושאים הבאים: >> איך מבינים אור: כמה אור יש בכל פינה וזווית בבית, אילו צמחים יתאימו להם, איפה נמקם אותם, אילו צמחים אוהבים חושך , ואיך משפיעה כמות האור על מידת ההשקייה. >> טיפוסים ואסטרטגיות של השקיה: איך אבחר את הצמח שמתאים לי,  איך יודעים מתי להשקות ומתי לא, כמה ואיך להשקות,  איך נזהה צמח צמא מרחוק, איך מבחינים בין יובש לעודף מים, איך לייצר הרגלים של השקייה, לרווח את התדירות ולהפוך אותה יותר נוחה בשבילנו, מה ההבדל בין לחות האדמה ללחות האוויר ולמה זה כה חשוב. >> לא פחות חשובה האסתטיקה: איך מגדלים צמחים יפים, אילו סוגי כלים קיימים ומהם השיקולים לבחירה, מה הקשר בין הכלי לבין נוחות ההשקייה, איך יוצרים קומפוזיציה הרמונית של צמחים, כלים ושאר האלמנטים בעיצוב החלל. >> פונקציה של החלל: מהו שימוש החללים השונים בבית ואיך הוא משפיע ומושפע מהצמחים שנכניס אליו. >> פתרון בעיות: יכולת השיקום של כל צמח היא ניסית. נקבל כלים לזיהוי בעיות של צמחי הבית ופתרונן. 

כרטיסים

מחיר

כמות

סך הכל

 • כרטיס לקורס מחזור יולי ראשון

  ‏95.00 ₪

  השתתפות בקורס אונליין בן שני מפגשים 3, 10 ביולי

  ‏95.00 ₪

  0

  ‏0.00 ₪

 • כרטיס לקורס וייעוץ אישי

  ‏145.00 ₪

  השתתפות בקורס אונליין בן שני מפגשים 3,10 ביולי, ושיחת ייעוץ אישית אונליין! ניתן לממש את שיחת הייעוץ עד 3 חודשים מתום הקורס.

  ‏145.00 ₪

  0

  ‏0.00 ₪

סך הכל

‏0.00 ₪

שיתוף

bottom of page