ייעוץ ועיצוב הבית עם צמחים

איך זה עובד? אתם מרימים טלפון ואני מגיעה לפגישת ייעוץ פרטית אצלכם בבית. בפגישה אנו בודקים יחד את כל המרכיבים החשובים, כדיי לצאת ממנה עם תוכנית עבודה מפורטת וכל המידע שאתם צריכים לדעת בשביל להפוך את הבית לירוק וחי, כל השנה. 

מהי האפשרות המתאימה לכם ביותר? קראו עליה עוד:

פגישת ייעוץ בבית


בפגישה נבדוק יחד: + נמדוד את כמות האור בפינות השונות בבית ונחשב את השתנותו בעונות השונות, נמדוד את הלחות הממוצעת בחדר. + נבדוק את ההרגלים שלכם ונעריך את תדירות ההשקייה הרצויה לכם + נשאל מהו השימוש של החללים השונים בבית ובאילו אופנים בני הבית משתמשים בהם + נשוחח על על האסטתיקה שאתם אוהבים, נסתכל על מקורות השראה ונדמיין יחד את המראה שאתם רוצים להשיג. + נשאל כיצד ישתלבו הצמחים עם העיצוב הקיים בבית. האם נרצה לרענן גם אותו? (אולי נשקול להציב מדפים חדשים, לצבוע קיר רקע או להציב מחדש ריהוט קיים?). + נבדוק מהם התשתיות הקיימות להציב עליהם צמחים - מדפים, ארוניות, מתלים וכן הלאה. + נשלוף וננער אבק מכל הכלים הקיימים בבית שניתן להשתמש בהם. + נברר מהו התקציב הרצוי לכם, מהם סדרי העדיפויות שלכם ומהו הקצב הנכון עבורכם ליישום. עם מה תצאו: עם תוכנית עבודה מותאמת אישית לכם להלבשת הבית בצמחים ועם כל הפרטים שצריך כדיי ליישם אותה. תבינו גם מיהו ה- plant parent שאתם, והידע החדש שצברתם ישרת אתכם כל החיים! משך הפגישה: שלוש שעות הבונוסים שתקבלו: שיחת ייעוץ בזמן אמת כשתהיו במשתלה.
פרויקט סטיילינג צמחים מלא


רוצים לקבל הכל עד אליכם? אכין עבורכם את התוכנית לפי התקציב שנגדיר, ואיישם אותה עבורכם בתהליך שיימשך בין חודשיים למס' חודשים, כך שתקלטו את הצמחים לביתכם בקצב שמתאים לכם. * אמצא לכם את הצמחים המתאימים, היפים והבריאים ביותר ואקנה אותם עבורכם, אלקט את הכלים שנבחר לטעמכם, אשתול הכל ואביא אותם אליכם במספר פעימות. * אפשר גם באמצע: נחלק ביננו את הקניות, נפגש יחד במשתלה - ניצור את תוכנית העבודה בהתאם לתקציב ולצרכים שלכם. * נפגש ומציב, נתלה ונתקין את הצמחים בחלל; נעצב ונסגנן. * תקבלו הדרכה מלאה כיצד לתחזק את הצמחים החדשים שלכם. במשך תקופת ההקמה תוכלו להתרגל בשלבים לצמחים החדשים בביתכם, אלווה אתכם יד ביד עד שכל הצמחים ירגישו בבית והחזון יוגשם. משך הפרויקט: כחודש וחצי ועד כארבעה חודשים, בהתאם לקצב שנקבע. עלות העבודה: לאחר הפגישה הראשונה תקבלו הצעה מסודרת. בונוסים: + לממשיכים לפרויקט מלא תקוזז עלות פגישת הייעוץ הראשונה. + ליווי ותמיכה טלפונית מלאים עד סוף הפרויקט וגם אחריו.
יום עבודה חלומי


נתחיל בפגישת ייעוץ בבית שבה נבין ונמדוד כל מה שצריך ונכין תוכנית צמחים מתאימה (כמפורט למעלה). נצא יחד למשתלה, נכיר ונתמצא באזוריה השונים, תלמד\י איך לזהות תמיד את ​הצמחים שמתאימים לבית שלך, ועל מה להסתכל כשבוחרים צמחים וכלים לצמחים. נבחר יחד את מקבץ הצמחים והכלים המנצח מתוך התוכנית שהכנו, ותחזרו הבייתה עם התחלה מצויינת של יישום תוכנית הצמחים! נחזור הבייתה - נשתול, נסדר ונעצב, כך שהכל יהיה מוכן לטיפול שוטף והשקייה נוחה וקלה. עם מה תצאו: עם תוכנית עבודה מותאמת אישית לכם להלבשת הבית בצמחים עם המקבץ הראשון של הצמחים והכלים ליישום התוכנית - כל מה שנספיק לקנות, להביא, לשתול ולעצב ביום אחד הידע הדרוש כדיי לליישם ולקיים אותה לאורך זמן, להתמצא במשתלות ולהמשיך ולהביא הבייתה צמחים שמתאימים לפי תוכנית הצמחים. בונוס: השתתפות באחת הסדנאות אונליין לבחירתכם לגידול צמחים בבית!
פרויקט סטיילינג צמחים מהיר


כמו ב"סטיילינג צמחים לבית ביום אחד", נתחיל בפגישת ייעוץ בבית שבה נבין ונמדוד כל מה שצריך ונכין תוכנית צמחים מתאימה. נצא יחד למשתלה להכיר את חלקיה, ללמוד לזהות את הצמחים שמתאימים לבית שלכם, ולבחור יחד את כל הצמחים המתאימים מתוך התוכנית. בשבועות הבאים תתחילו להכיר את הצמחים ולטפל בהם בליווי מרחוק שלי. תמשיכו בהכנות ליישום התוכנית - תזמינו כלים ואביזרים חסרים, הכנות לתלייה וכל מה שצריך - הכל בהנחיה וליווי שלי מרחוק. בפגישותינו יחד בביתכם - נתלה ונציב; נשתול, נסדר ונעצב; ונדגים את הטיפול בהם, כך שהכל יהיה מוכן לטיפול שוטף והשקייה נוחה וקלה. עם מה תצאו: עם בית מעוצב עם צמחים! ועם כל הידע שדרוש כדיי לטפל בהם, להתמצא במשתלות ולהמשיך ולהביא הבייתה צמחים שמתאימים לפי תוכנית הצמחים שעשינו. מה כוללת התוכנית: פגישת ייעוץ ותכנון קניות במשתלה ליווי שוטף מרחוק 1או 2 פגישות להתקנה ועיצוב בונוסים: השתתפות בקורס אונליין לגידול צמחים בבית המשך ליווי והתייעצות מרחוק

איך אפשר לשמוע פרטים נוספים, לקבל את מחירון השירותים, או פשוט לקבוע?

מתקשרים, כותבים לי ווטסאפ או משאירים לי הודעה באתר ואני חוזרת אליכם!

איך זה ייראה בסוף? תוכלו להציץ ולהתרשם מקצת דוגמאות מפרויקטים שלי.

מתלבטים אם זה מתאים לכם? תתקשרו ונכיר קצת, תוכלו לשאול הכל, או השאירו לי הודעה באתר!